دستگاه تصفیه هوا برای 75 متر

دستگاه تصفیه هوای XJ3800 دارای تکنولوژی 7 مرحله ای برای حذف گرده، دود، باکتری، ویروس و... است. این دستگاه تصفیه کننده هوا به حسگرهای تکنولوژیکی اتوماتیک برای نظارت بر کیفیت هوا تجهیز شده است. حسگرهای موجود در دستگاه تصفیه هوا حضور گرد و غبار را تشخیص می دهند.

7 مرحله
وزن : 7 کیلوگرم
ابعاد :343x255x610 میلیمتر
 
قیمت : موجود نیست
یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوا


مشخصات
ولتاژ: AC 230V / 50Hz
مصرف برق: 80 وات
فضای پوشش دهی: ‎هر 7 دقیقه 70 متر مربع
مقدار تولید یون منفی: ‎2,000,000/cm³
مقدار تولید اکسیژن فعال: ‎0.05 ppm
ابعاد: ‎343 x 255 x 610 میلیمتر
وزن: 6.850 کیلوگرم
لامپ UV‏: ‎254 nm
فیلتر هپا: ‎99.97% at 0.3 microns
سرعت فن: ‎106 cfm (در حالت high)
صدای فن: ‎20-52 db

توضیحات
دستگاه تصفیه هوای XJ3800 دارای تکنولوژی 7 مرحله ای برای حذف گرده، دود، باکتری، ویروس و... است. این دستگاه تصفیه کننده هوا به حسگرهای تکنولوژیکی اتوماتیک برای نظارت بر کیفیت هوا تجهیز شده است. حسگرهای موجود در دستگاه تصفیه هوا حضور گرد و غبار را تشخیص می دهند. هنگامیکه این عملیات صورت گرفت چراغ LED نشان دهنده میزان آلودگی روشن می شود.
دستگاه تصفیه هوا مدل XJ3800 دارای 7 تکنولوژی یونیزه کننده، ‌فیلتر HEPA ، فیلتر پلاسما، فیلتر کربن اکتیو ، لامپ میکروب کشUV، فیلتر Tio2 و فیلتر ذرات معلق می باشد. همچنین دارای یک فن قدرتمند آرام است.

تکنولوژی حسگرهای پیشرفته

- حسگرهای آلرژیک به شما این اجازه را می دهد که هنگام تشخیص آلودگی متوجه آن شوید. این دستگاه دود سیگار، مواد شیمیایی، گرد و غبار و... را از بین می برد.
- مونیتور تمیزی هوا به شما اطلاع می دهد که چه زمانی هوا تمیز شده است و نیازی به حدس زدن نیست.
- با انتخاب حالت اتوماتیک عملکرد دستگاه را بالا برده و انرژی را صرفه جویی می کند.
- حسگرها تشخیص زمان تعویض فیلتر را برای شما نمایان می سازد.
- طراحی ورودی چندگانه هوا به گونه ای است که حداکثر هوای ممکن را به درون دستگاه منتقل می کند.
- فن قدرتمند و آرام دستگاه باعث وزش هوای تمیز و تصفیه شده به فضای اتاق می شود.
- از لحاظ اقتصادی این دستگاه در مصرف انرژی کم مصرف است و حسگرهای تکنولوژی آن باعث کاهش استفاده الکتریسیته می شود. قیمت پایین و هزینه پایین تعویض فیلتر و لامپ UV از دیگر موارد اقتصادی و به صرفه بودن دستگاه بشمار می رود.
- دستگاه با صدای کم و با آرامش فعالیت می کند حتی اگردرحالت High باشد.

تصفیه هوا در هفت مرحله
1. فیلتر قابل شستشو نیازی به تعویض ندارد و عملکرد عمر دیگر فیلترها را نیز بالاتر می برد.
2. فیلتر پلاسما بصورت موثری ذرات معلق را مانند یک آهن ربا جذب میکند. پس از کثیف شدن این صفحات آنها را براحتی تمیز کنید.
3. فیلتر کربن اکتیو مواد شیمیایی، گازها و بوها را جذب می کند.
4. فیلتر HEPA با عمر کافی و عملکرد موثر بهترین روش برای جذب گرد و غبار و آلرژی ها می باشد.
5. فیلتر TiO2 سطح مواد شیمیایی، باکتری ها و رایحه ها را کاهش می دهد و باعث از بین بردن گازهای سبک، فرار و بی بو می شود.
6. لامپ میکرو کش UV میکروارگانیسم ها را نابود می کند.
7. یون های منفی تمیز کننده هوا که در سراسر اتاق در گردش است باعث تمیز کردن محیط می شود و این فرایند اثبات شده است. این یون ها عملکرد و عمر مفید فیلترها را نیز افزایش می دهد.

دستگاه تصفیه هوای XJ3800 چگونه هوا را تصفیه می کند؟
- فیلتر ذرات معلق – هوا در ابتدا وارد این محفظه می شود و بزرگترین ذرات در این فیلتر جذب می شوند.این کار عملکرد و کارایی دیگر فیلترها را افزایش میدهد.
- فیلتر پلاسما صفحات جمع آوری غبار قابل شستشو است. این صفحات الکترو استاتیکی ذرات و آلودگی ها را مانند مغناطیس به خود جذب می کنند.
- فیلتر کربن اکتیو بهترین نوع فیلتر برای جذب مواد شیمیایی، گازها، رایحه ها و دود سیگار است.
- فیلتر HEPA با کارایی بالا – بهترین نوع جهت جذب گرد و غبار، آلرژی و دیگر مواد جامد است.
- فیلتر TiO2- این فیلتر دارای روکش دی اکسید تیتانیوم است و یون های فعال والکترون ها را تولید می کند. این نوع یون ها به مولکول ها، مواد شیمیایی و بوها می چسبند و آنها را نابود می کنند.
- لامپ میکروب کش UV- بهترین روش جهت نابود کردن میکرو ارگانیسم هایی همچون اجرام، ویروس ها، قارچ ها و باکتری ها است. این لامپ همچنین توانایی از بین بردن موارد اشاره شده در فیلترهای دیگر را دارد.
- یونیزه کردن امن و کارا- یون های منفی در فراوانی میلیاردی در فضای اتاق شناور می شوند. ژورنال Hygiene تاثیر بسزایی این اجزا را مشخص کرده است که در از بین بردن باکتری ها و گرد غبار موثر است.

تکنولوژی حسگرها چه کار می کنند؟
حسگرهای رایحه، گرد و غبار و آلرژیک
حسگرها رایحه را تشخیص می دهد و همچنین گرد و غبار و آلرژی را مشخص می کند. چراغ نشان دهنده LED برای هر نوع از آلودگی دیده می شود. اگر رایحه ها تشخیص داده شوند لامپ odor در صفحه کنترل روشن می شود و همین امر برای گرد و غبار و آلرژی صورت می گیرد.

مونیتور هوای پاک
این حسگر اندازه پاکی هوا را نشان می دهد و اطلاعات را از طریق چراغ LED چهارگانه نشان می دهد. هوای کثیف باعث روشن شدن لامپ خاص می شود. اگر هر 4 چراغ روشن شود نشان دهنده این است که هوا بسیار آلوده است و اگر یک چراغ روشن شود نشان دهنده تمیزی هوا است.

حالت اتوماتیک
با قرار دادن دستگاه در حالت اتوماتیک در مصرف انرژی الکتریکی صرفه جویی کنید. در این حالت دستگاه بصورت اتوماتیک عمل می کند و وابسته به تمیزی وآلودگی هوای محیط فعالیت می کند. برای مثال اگر حسگرها تشخیص دهند که هوا آلوده است دستگاه به حالتHigh می رود و بلعکس اگر هوا تمیز باشد فن دستگاه در پایین ترین حالت یعنی Quiet عمل می کند.

تعویض فیلتر . نشانگر نگهداری
دیگر نیازی به حدس زدن برای تعویض فیلتر و یا تمیز کردن صفحات فلزی دستگاه نیست. حسگر فیلتر به شما این اجازه را می دهد که زمان تعویض فیلترها را متوجه شوید. این روش هم صرفه اقتصادی دارد و دیگر نیازی به تعویض سریعتر فیلتر از سوی شما نیست.

نشانگر یون/ لامپ UV
اینک می توانید بدانید که آیا یونیزاسیون و UV بدرستی کار می کنند یا خیر. این حسگر بر فعالیت سیستم یونیزه کردن و لامپ UV نظارت دارد بدون این حسگرها بسیار سخت است که بر فعالیت این اجزا نظارت کرد. هنگامیکه هر دوی این بخش ها بدرستی کار می کنند، چراغ آبی رنگ زیر نشانگر یون روشن و خاموش می شود.

نتایج آزمایش کلینیکی:
درباره سولفید هیدروژن
گاز H2S بسیار قوی است و یکی از سخت ترین مواد قابل حذف در طبیعت برای بشر است. تصفیه کننده هوا XJ3800 توانایی حذف H2S را از میان رایحه ها دارد.

آزمایش Aspergillus
توانایی این دستگاه از طریق آزمایش Aspergillus مشخص می شود. در طول یک ساعت دستگاه XJ3800 بصورت موفقیت آمیز 100% از Aspergillus را حذف می کند. این ماده یکی از اسیدی ترین مواد آلرژیک است.

میزان حذف کردن انواع آلودگی ها
دود: بالا
آلرژی زا: بالا
میکروب ها: بالا
رایحه ها: بالا    
گرد و غبار: بالا
خاک: بالا
باکتری ها: بالا
مواد شیمیایی: بالا

گرد و غبار
فیلتر هوای HEPA دردستگاه XJ3800 تاثیر فراوانی را بر روی جذب ذرات جامد داشته است. بر اساس ژورنال Hygiene یونیزه کننده ها نیز کارآمدی فیلترها را افزایش می دهند چرا که جذب آلودگی ها را راحت تر می کنند. یون های منفی همچنین موجب می شوند که هوای تنفسی پاک شده و ذرات معلق بطور کلی حذف شوند و این عملکرد از سوی دپارتمان کشاورزی ایالات متحده هم تایید شده است. لامپ های UV هم نقش کشندگی را برای گرد و غبار دارد.
          
باکتری ها
بسیاری از باکتری ها از طریق فیلتر HEPA جذب می شوند. لامپ UV میکروب کش نیز کمک می کند که باکتری های جذب شده از بین بروند. مطالعات دپارتمان کشاورزی ایالات متحده نشان میدهد که یون های منفی نقش بسیار مهمی را در از بین بردن باکتری ها دارند. دستگاه XJ3800 دارای فیلتر TiO2 نابود کننده باکتری می باشد.
          
گروه دیگر آلرژی ها
فیلترهای HEPA در جهت جذب گرده ها ومواد آلرژی زا بسیار کارآمد هستند. یون های منفی و فرایند یونیزه کردن نیز کارایی فیلترها را در جذب و از بین بردن ذرات بالا می برند. یون های منفی باعث می شود که ذرات و آلودگی ها از محیط تنفس افراد حذف گردد.
          
خاک / قارچ
ذرات خاک نیز از طریق فیلترهای HEPA و فرایند یونیزه کردن و یون های منفی از بین می روند. لامپ UV دشمنی کشنده برای آلودگی های میکرو بیولوژیکی و قارچی میباشد. فیلتر کربن اکتیو و تکنولوژی اکسیداسیون فوتوکاتولیک نیز در از بین بردن آلودگی ها در دستگاه کارآمد هستند.
          
دود سیگار
فیلتر کربن اکتیو در دستگاه XJ3800 نقش جذب کننده ذرات دود و مواد شیمیایی و دود سیگار را به عهده دارند. با کمک فیلترTiO2 میزان دود ناشی از مصرف سیگار در محیط کاهش می یابد. یون های منفی هم ذرات دود را از هوا حذف می کنند.
          
مواد شیمیایی و VOC
فیلتر کربن اکتیو در جذب مواد شیمیایی و گازها بسیار مهم و موثر است. فرایند اکسیداسیون فوتوکاتولیک هم در از بین بردن مواد شیمیایی موثر است واین قضیه به اثبات رسیده است. علاوه بر این یونیزاسیون نیز رایحه شیمیایی را خنثی می کند.
          
اجرام و ویروس ها
لامپ UV کشنده ترین عامل برای میکروارگانیسم هایی همچون ویروس است و آنها را از بین می برد. یون های منفی نیز روشی مناسب برای خنثی کردن ویروس ها هستند.
          
رایحه ها
فیلتر TiO2 و کربن اکتیو راههای مناسبی جهت از بین بردن رایحه های قوی هستند.
          
مونوکسید کربن
با فعال کردن یون ها در محیط کاهش چشمگیری در سطح CO بوجود می آید. این نتیجه توسط محققان بیمارستان Brompton لندن بدست آمده است و در ژورنال European Respriatory به چاپ رسیده است.

 

جهت سفارش این محصول یا کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
دفتر مرکزی تهران : 66157628- 66157566-021


- کارشناسان ما با صبر و شکیبایی زیاد آماده پاسخ به سوالات شما می باشند و یا از مجموعه وب سایت های دیگر ما در زیر بازدید نمایید :
www.aquabest.ir   www.farsiab.com   www.iranabfa.com   www.cheshmehsun.com  www.havakala.com